Klubowicze mają lepiej


BebiKlub, Twój Hipp, Rossne

Krótkie info odnośnie zapisywania się do takich programów. Warto czy nie warto ?

Moim zdaniem zdecydowanie warto. Nie poświęcamy na to za dużo czasu a jednak czasami można dostać coś ciekawego dla malucha czy to w formie gratisu czy bardzo dobrej promocji.

Na zdjęciu możecie zobaczyć co otrzymaliśmy od BebiKlub.

Przy zapisie – bardzo fajny album na pamiątkowe wpisy, notatki i zdjęcia. Super sprawa. Wyciągam już nawet po roku i o niektórych rzeczach zapomniałem a w ten sposób nic nie zginie. Czasami ktoś zapyta kiedy Mai wyszły pierwsze ząbki lub kiedy zaczęła raczkować, w głowie takie daty są ulotne a tutaj wszystko zapisane. Otrzymaliśmy to całkiem za darmo przy zapisie.

Prezent na roczek – ostatnio, Łucja otrzymała maila o ciekawej promocji z okazji urodzin Mai. A mianowicie, kupując Bebiko 2 otrzymaliśmy Bebiko 3 za darmo ! Nawet za przesyłkę nie trzeba było płacić. Także moim zdaniem całkiem fajny prezent. Wartość ok 3o zł

Po drodze jeszcze było kilka promocji z Twój Hipp, i Rossnę. Jakieś kupony rabatowe na dane produkty i upusty w sklepie Rossmann. Dostaliśmy także kilka próbek produktów do higieny i jakieś gadżety.

Bez straty czasu

Nie potrzebujemy temu poświęcać żadnego swojego czasu oprócz chwili na zarejestrowanie się. Nawet po mleko do sklepu nie trzeba było się wybierać tylko podjechało pod drzwi 🙂

Tak więc, zachęcam rodziców do skorzystania z tego rodzaju akcji.

Może macie jakieś ciekawe miejsca gdzie można się zarejestrować ? Dajcie znać w komentarzu 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *