O mnie


Kim jestem ?

Z imienia jestem Łukasz. Jestem fizjoterapeutą, dietetykiem i trener personalnym. Takie zawody mam wpisane w CV ale przede wszystkim jestem mężem i ojcem. Wszystko to próbuje jakoś pogodzić i mieć czas na wszystko w naszej krótkiej dwudziestoczterogodzinnej dobie.

Co robię ?

Prowadzę własną działalność,  studiuje zaocznie i staram się jeszcze znaleźć czas na przyjemności.
Uwielbiam sport różnego rodzaju. Nie wyobrażam sobie życia bez aktywności fizycznej. Obecnie dominują jednak sporty siłowe natomiast drużynowe odeszły na bok z powodu braku czasu.
Ponadto uwielbiam czytać różnego rodzaju książki – biografie, poradniki, książki z dziedziny medycyny, dietetyki, fizjoterapii, biznesu i cokolwiek innego wartego uwagi wpadnie w moje ręce. Oczywiście czas jakim dysponuje nie pozwala przebierać kartkami w zatrważającym tempie ale staram się jak mogę 🙂

Reszta rodzinki…

Wraz z żoną Łucją, naszą ulubioną czynnością nie wymagającą aktywności jest oglądanie seriali. Pierwsza miłość mojego życia. Chociaż czasami mówi, że jest inaczej, zrobię dla niej wszystko i stawiam zawsze na pierwszym miejscu.

Mamy prześliczną córeczkę Maję (druga miłość), do której imię pasuje idealnie. Bardzo ruchliwa i aktywna dziewczyna. Czasami marudna i obrażalska jak przystało na kobietę.

Czas dla rodziny jest dla mnie najważniejszy ale nie ma go dużo. Staram się obecnie uczyć wykorzystywać każdą wolną chwilę i odpowiednio organizować czas aby mieć go jak najwięcej z moimi dziewczynami.

Co znajdziecie na blogu możesz przeczytać w pierwszym poście: (tutaj)