Tata w Formie – o czym na blogu


Tata w Formie – o czym na blogu

Jest to mój pewien mały projekt, z którym przymierzałem się od narodzin ukochanej córeczki ale do tej pory nie miałem odwagi (?), motywacji (?) lub po prostu czasu do stworzenia. Pracuje, studiuje oraz staram się być dobrym ojcem i przykładnym mężem. Także dwudziestoczterogodzinna doba to dla mnie mało.

Prowadzę własną działalność, co samo przez siebie często uważane jest za pracę 24/7. Pracuję jako fizjoterapeuta, dietetyk, trener personalny i prowadzę sklep z zdrową żywnością, odżywkami i suplementami diety. Dietetykę jeszcze co prawda studiuje ale czuję się na tyle kompetentny aby udzielać porad ludziom zdrowym, którzy chcą zgubić zbędne kilogramy. Jest to moja pasja od dłuższego czasu, podobnie jak fizjoterapia i szeroko pojęty sport.

O blogu…

Teraz pasowałoby coś wspomnieć o „projekcie” Tata w Formie…
Ogólnie rzecz biorąc ma to na celu szeroko rozumiany „zdrowy styl życia”, aby moja pociecha czerpała dobre nawyki od najmłodszych lat. Ponadto „W Formie” oznacza po prostu być w formie… Nie spoczywać na sofie przed telewizorem z piwem w ręce i patrzeć jak rośnie oponka w okół pasa a dziurki w pasku od spodni prawie brakuje podczas gdy żona siedzi obok i nie ma ze mnie jakichkolwiek korzyści czy to w codziennych zadaniach domowych czy w celach rozrywkowych.

Tematyka bloga:

– przemyślenia i rady na bazie własnego doświadczenia w odniesieniu do ojcostwa
– przydatne artykuły na temat wychowywania, higieny i rozwoju dziecka
– zdrowy styl życia – ciekawostki dietetyczne dla małych i dużych, rozmaite przepisy, najnowsze badania naukowe odnośnie odżywiania,
– czasami relacje z treningów, kursów, szkoleń i przeczytanych książek
– jak sobie radzić na własnej działalności,  czym można się wspomagać, dorabiać, skąd pozyskiwać dodatkowe pieniądze, jak organizować finanse osobiste
– organizacja czas w ciągu dnia aby mieć go dla żony, dziecka, pieska, na naukę, studia i pracę
– Blog po prostu o mnie i prawie wszystkich aspektach mojego życia

Mam nadzieję, że wystarczy mi samozaparcia, odwagi i wytrwałości aby regularnie się tutaj pojawiać i jak najlepiej przekazywać wam swoją wiedzę abyście mogli niektóre elementy wprowadzić w swoje zapewne równie intensywne i czasochłonne życie.

Inne strony

Przy okazji zapraszam na inne moje strony i blogi gdzie również znajdziecie coś ciekawego 🙂
Fizjo&Fit – strona mojej działalności oraz oferta usług
Z Facetem W Kuchni – blog o gotowaniu dla prostego faceta
FitBody Shop – Mój sklep z zdrową żywnością, odżywkami i suplementami diety
Meble ogrodowe – Firma mojego taty. Wszystko co byś chciał z drewna. Cała Polska

Pozdrawiam 🙂
Łukasz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *